Gontarevs: “Rīgas namu pārvaldnieka” valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums

Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) lēmumus atstādināt SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdi ir politisks un nepamatots un tendēts uz “attiecību nokārtošanu” ar iepriekšējo kapitāldaļu turētāju, šodien no amata gāzto Rīgas vicemēru Vadimu Baraņņiku (NDF), sacīja līdzšinējais RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Ricards Darznieks

  Ricards Darznieks

  SMS IZGUDROJUMS PAR 0.70€TAS ARĪ IR POLITISKS RNP PASŪTĪJUMS UN PĀRĒJIE ADMINISTRATĪVIE TĒRIŅI,NERUNĀJOT PAR 6 MILJ.PNP BANKĀ ,VISS IR POLITIKA,VAI VARBŪT NEMĀKULĪBA UN ALKATĪBA,BET KO TUR BRĪNĪTIES KĀDA RD UN VP,TĀDI ARĪ IZPILDĪTĂJI,VIENĀ VĀRDĀ STUPPID PEOPLE,KĀ SAKA PREMJERA SEKRETĀRE
 • S

  S

  Ja RSatiksme darbojās, lai pelnītu naudu Saskaņai un vairotu tās līderu bagātību, tad RNPārvaldnieks gadiem slauca Rīgas iedzīvotājus.Kur paliek tā nauda,tas vai nu KNAB neinteresē, vai arī nespēj noskaidrot, bet pārak biži dzirdams, ka iedzīvotāji maksā, maksā, bet remontdarbiem naudas nav.Atsaukties uz politiku ir visvieglāk.Bet Rīgā jau sen vairs nedomā par saimniecību, ir tikai politika un cīņa par varu.
 • juris

  juris

  Ne tikkai atlaist,bet obligati tiesas darbus! ta ir reala organizeta izspiedeju kriminala grupa,tada pati sergel un gelvora,cietums raud pec jums!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!