Komentāri

Aivara Lemberga loma valdībā, kuru vada ar viņu saistītā Zaļo un zemnieku savienība, varētu mazināties. Tā sarunā ar LNT 900 sekundēm sprieda kādreizējais premjers Indulis Emsis.

Kādreizējais valdības vadītājs atzina, ka Lembergam ir bijusi loma arī Vienotības vadītājā valdībā, bet ZZS, uzņemoties valdības vadību un kļūstot iecietīgākai pret citu partiju redzējumiem, tā pat mazināšoties, jo partijai vajadzēšot būt tolerantai, lai nenovirzītos no Valdības deklarācijā paredzētajiem uzdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emsis uzskata, ka ZZS politiskie zirgi esot pārāk ilgi nostāvējuši stallī un partijai, viņa skatījumā, vajadzētu būt uzkrātam spēkam, lai pārņemtu politisko vadību.

Video: intervija ar Induli Emsi

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl