Komentāri

Aivara Lemberga loma valdībā, kuru vada ar viņu saistītā Zaļo un zemnieku savienība, varētu mazināties. Tā sarunā ar LNT 900 sekundēm sprieda kādreizējais premjers Indulis Emsis.

Kādreizējais valdības vadītājs atzina, ka Lembergam ir bijusi loma arī Vienotības vadītājā valdībā, bet ZZS, uzņemoties valdības vadību un kļūstot iecietīgākai pret citu partiju redzējumiem, tā pat mazināšoties, jo partijai vajadzēšot būt tolerantai, lai nenovirzītos no Valdības deklarācijā paredzētajiem uzdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emsis uzskata, ka ZZS politiskie zirgi esot pārāk ilgi nostāvējuši stallī un partijai, viņa skatījumā, vajadzētu būt uzkrātam spēkam, lai pārņemtu politisko vadību.

Video: intervija ar Induli Emsi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl