Elksniņš par Zaķa skandālu: Saeima ir ieguvusi toksisku deputātu

Komentāri

”Augstākā tiesa ir pateikusi, ka nav guvusi ticamu pārliecību par lieliem Zaķa kunga [Saeimas deputāta Dzintara Zaķa – red.] pārkāpumiem. [..] Spriedums ir tāds, kāds tas ir. Saeima turpmākos gadus ir ieguvusi vienu kārtīgu toksisku deputātu,” komentējot tiesas spriedumu balsu pirkšanas skandālā, pauda Saskaņas pārstāvis Andrejs Elksniņš.

”Zaķis ir izsprucis sveikā, viņam ir paveicies, un tas dod mums tikai vairāk spēka strādāt tālāk,” pauda A. Elksniņš.

Viņš arī norādīja, ka Saskaņa centīsies panākt, lai Drošības policija aktīvāk veiktu izmeklēšanu un lai Dz. Zaķis tiktu nogādāts uz tiesu un tiesāts par balsu uzpirkšanu.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Augstākā tiesa sākusi skatīt prasību, kuras rezultātā Vienotība var zaudēt vienu vai divus deputātu mandātus Latgalē. Prasību pagājušajā piektdienā iesniedza partija Saskaņa. Augstākā tiesa Saskaņas prasību noraidīja.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl