Eksperts: Putins grib atstāt paliekošu iespaidu Krievijas un pasaules vēsturē

Komentāri

”Vladimirs Putins mēģina mainīt savu un Krievijas lomu globālajā politikā. Viņš mēģina atstāt paliekošu iespaidu Krievijas un pasaules vēsturē. Šinī gadījumā viņš mēģina no jauna atkal radīt “otro polu”, pie kura viņš bija tik labi pieradis Aukstā kara laikā,” intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kāris Bukovskis, skaidrojot, ka Putins mēģina pretnostatīt Krieviju rietumvalstīm.

”Viņš [V. Putins – red.] grib Krieviju pretnostatīt rietumu pasaulei – to rāda ne tikai notikumi Ukrainā, bet arī jaunu finanšu fondu veidošana, kas varētu būt alternatīva Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF), jaunu partneru meklēšana,” sacīja K. Bukovskis.

Eksperts skaidroja, ka vienlaikus Putins vēlas radīt iespaidu par Krievijas kā ļoti vērā ņemama spēlētāja lomu globālajā politikā. ”Ukrainas notikumu izvērsums, tāpat kā militārie manevri un lidojumi, ir daļa no taktikas, ar kādu Krievija grib parādīt savu ietekmi,” viņš pauda.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl