Eksperts: Pašlaik nav acīmredzama premjera kandidāta

Komentāri

Pašlaik vēl nav izkristalizējies acīmredzams premjera amata kandidāts, un priekšā vēl gaidāmas sarunas, kurās tiks lemts šis jautājums. Tāpat nozīmīga būs prezidenta Andra Bērziņa vēlme, lai viņam nav kauns par paša izvirzīto kandidātu – komentējot to, kas varētu vadīt valdību nākamos četrus gadus, sacīja politikas eksperts Filips Rajevksis.

Pastāv iespēja, ka uz šo amatu parādīsies jauni potenciālie kandidāti. “Taču ceru, ka uz premjera portfeli kandidēs tas cilvēks, kuram ir vēlētāju dots mandāts,” sacīja F. Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš sarunās ar LNT raidījumu “900 sekundes” prezidents Andris Bērziņš bija izvairīgs, un pagaidām neatklāja, kuram politiskajam spēkam varētu uzticēt veidot valdību. Viņš skaidroja, ka vēl ir jāsaņem un jāizskata pašu partiju piedāvājums.

Vislielāko vēlētāju īpatsvaru ieguvušajai ”Saskaņai” būtu jāatrod sadarbības partneri, ar kuriem viņiem ir kopīgs viedoklis, citādi darbs koalīcijā nav reāli iespējams. Pretējā gadījumā nav vērts izskatīt nereālus scenārijus, komentējot to, vai partija ”Saskaņa” varētu veidot koalīciju, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl