Komentāri

Latvijas “eiroprezidentūru” Eiropas Parlamenta deputāti redz gan kā satriecošu veiksmes stāstu, gan kā bēdīgu izgāšanos. Tiesa gan, šie vērtējumi galvenokārt atkarīgi no pašu vērtētāju politisko uzskatu prizmas.

Eiropas konservatīvie un reformisti pauda vilšanos par Austrumu partnerības samita rezultātiem, kur neesot ieņemta gana stingra nostāja pret Krieviju. Vienīgie, kas prezidentūru asi kritizēja, bija galēji labējie un radikālie eiroskeptiķi. Piemēram, ļoti asu, kaut saturiski neskaidru kritiku, Latvijas prezidentūrai veltīja Lielbritānijas Neatkarības partijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kā eiroskeptiķis, es labprāt gribētu, lai Latvijas prezidentūra tiek pagarināta vēl par sešiem mēnešiem, jo pēc vēl pusgada šādas kārtības Eiropas Savienība beidzot sabruktu,” tā pauda britu eiroskeptiķu pārstāvis Nutals.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē noslēdzās 1. jūlijā, kad šo pienākumu pārņēma Luksemburga.

Tomēr mūsu valstij lielais notikums – pirmās Eiropas prezidentūras beigas – uz Eiropas politiskās skatuves pašlaik ir dziļā dibenplānā, jo visu prātus nodarbina tikai viens jautājums – ko darīt ar Grieķiju?

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl