Brigmanis: Valdības liktenis ir divu sieviešu rokās

Komentāri

Patlaban valdības liktenis ir divu sieviešu – Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas – rokās, šādu viedokli raidījumā 900 Sekundes pauda Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Politiķis arī pauda viedokli, ka S. Āboltiņa, kuras vārds izskanējis kā iespējamās nākamās premjerministres amata kandidātes vārds, tomēr nevarētu vadīt valdību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Abas divas saistītas ar Vienotību, kas ir lielākā koalīcijas frakcija. Ja premjerei iestāsies nogurums un šī situācija apniks, viņa var no premjeres amata atkāpties. Taču, ja Vienotības iekšienē izlems, ka jāmaina partijas vadība un Āboltiņa atkāpsies, tad būs atkal cita runa,” sacīja A. Brigmanis.

Savukārt, runājot par valdības krišanu kopumā, A. Brigmanis norādīja, ka krišanas iemesls noteikti nebūs budžeta pieņemšana.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl