4 komentāri

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Augustu Brigmani saistībā ar gaidāmajām Saeimas vēlēšanām visvairāk uztrauc tas, lai iedzīvotāji nenobalsotu par populistiem – tā viņš atzina šorīt intervijā “900 sekundēm”.

Uz jautājumu, kāpēc vēlēšanās būtu jābalso par ZZS, Brigmanis aicināja skatīties uz partijas ministriem, piemēram, Raimondu Bergmani, kurš, viņaprāt, labi darbojas aizsardzības jomā.

Komentējot pēdējo mēnešu laikā izskanējušo kritiku par zemkopības ministru Jāni Dūklavu, “zaļzemnieku” frakcijas vadītājs viņu aizstāvēja un apliecināja, ka Dūklavs vēlēšanās kandidēs: “Mēs esam pētījuši viņa reitingus, mēs esam pētījuši to, ka Dūklava kungs lauksaimnieku vidū tomēr kotējas un viņš kotējas pozitīvi.”

Lai arī pašvaldību līmenī ZZS strādā kopā ar “Saskaņu”, Brigmanis noliedza to, ka pēc Saeimas vēlēšanām “zaļzemnieki” varētu veidot valdību kopā ar šo partiju.

Runājot par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām Brigmani visvairāk uztrauc tas, lai cilvēki nenobalsotu par populistiem.

Intervija ar Augustu Brigmani

TOP komentāri

 • Harijs
 • Janis
  0 0 0

  Janis

  Vēl jautājums vai zzs tur tiks, vienotība cik redzams aizgāja pa skuju taku, pakaļ tautas partijai. pārāk daudz darīts nerēķinoties tautu.
 • Ivars Oraševskis
  0 0 0

  Ivars Oraševskis

  Vajadzēja agrāk domāt par koalīcijas koptēlu,izskatās,ka tas viņiem nepielec.Tāpat turpinās savējo piesegšana un bīdīšana amatos.Paškritikas nekādas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl