Komentāri

Līgums, kas parakstīts starp Krieviju un Abhāziju, ir solis atpakaļ un apgrūtina situācijas stabilizēšanu reģionā, intervijā Gruzijā paziņojis Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tikmēr Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili sacīja, ka Latvijas pārstāvju vizīte Gruzijā ir sevišķi nozīmīga, jo tā notiek laikā, kad valsts suverenitātei atkal parādījušies draudi. Jau iepriekš G. Margvelašvili norādīja, ka Krievijas un Abhāzijas līgums ir ”solis tuvāk Abhāzijas reģiona aneksijai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas un Abhāzijas noslēgtais partnerattiecību līgums paredz izveidot kopēju aizsardzības un drošības telpu. Saskaņā ar līgumu abas valstis izveidos kopīgu karaspēka grupu viena gada laikā pēc līguma stāšanās spēkā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl