Bēgļi Latvijā ir jau tagad, jādomā par integrāciju, nevis nelaišanu valstī, saka Pētersone-Godmane

5 komentāri

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane pauda neizpratni par vairāku lielo pašvaldību vadītāju izteikumiem, ka šīm pilsētām neesot vietas bēgļu izmitināšanai. Kamēr tiek lemts, vai patvēruma meklētājiem piešķirt bēgļu statusu, šie cilvēki dzīvo Iekšlietu ministrijas centrā Muceniekos. Turpmāko viņu pārvietošanos valsts neierobežo.

Viņa arī atgādināja, ka par katru uzņemtu bēgli Latvija no Eiropas Savienības bēgļu fonda saņems 6000 eiro. Latvijai tagad esot jādara viss, lai šie cilvēki kļūtu lojāli un dotu pienesumu sabiedrībai, strādājot un maksājot nodokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūsu valsts ir apņēmusies turpmākajos divos gados uzņemt 250 bēgļus, kuri Eiropā ieradušies no konfliktu skartajām valstīm.

TOP komentāri

  • ARI
  • dons
  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    lai Iekšlietu ministrijas valsts sekre†āre Ilze Pē†ersone - Godmane paudž neizpratni. es par katru uzņemtu bēgli no Eiropas Savienības bēgļu fonda nesaņemšu 6000 j€vrikus. par visiem kopā arī ne. Latvijai ir jādara viss, lai šie cilvēki atbraukuši uzzinātu valsts sekre†āres Ilzes Pē†ersones - Godmanes, bremzes Nelaimdo†as Lēnumas un citu welcomis†u reālo dzīves vietu adreses un lai viņi pa ceļam novaldītu savus melnos daiktus!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl