1 komentārs

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka atzina, ka arī viņa uzskata, ka iedzīvotāju bažas, ka bēgļu aizsegā Eiropā varētu ieplūst islāma teroristi, ir pamatotas.

”Arī man tas rada bažas un uztraukumus. Taču nevajag situāciju saspīlēt. Islāma valsts un džihādisti var arī bez bēgļu krīzes nonākt tur, kur viņi vēlas. Mēs zinām, ka no vairākām valstīm cilvēki dodas karot Islāma valstī un tad atgriežas atpakaļ, un viņi ir to valstu pilsoņi, tie ir to valstu pilsoņi, briti un franči. Nevajag to nenovērtēt, bet nevajag arī pārspīlēt,” pauda Šteinbuka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa arī sacīja, ka Eiropas Komisijai ir jācīnās ar samilstošās bēgļu problēmas cēloņiem, ne tikai sekām.

Viņa norādīja, ka šobrīd svarīga ir sabiedrības izpratne, lai jau tā saspīlētā situācija netiktu sakāpināta vēl vairāk.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Leviathan
    0 0 0

    Leviathan

    Nevajag nenovērtēt, nevajag parspīlēt. Bet varbūt vienkāŗši skatīsimies patiesībai acīs Tūkstošiem gāžas Eiropā iekšā, pie tam ne jau sievietes sirmgalvji un mazi vbērni, bet veselīgi, spēcīgi, kaujas spējīgi vīrieši. Armija, kura būtībā tiek izkliedēta pa visām Eiropas malām. Un kas par to, kāds jautās - tad klausies prognozi tālāk: Kad visus izliks pa vietām un sadalīs pa valstīm, viņiem vajadzēs tikai piegādāt ieročus, kas ES ar tajā neesošajām robežām ir gluži viegli izdarāms. Un tad iedomājieties kaut vai 1000 kaujasspējīgus, bruņotus vīriešus Latvijā, kuri ir mācīti tīri islamiskā gaŗā un nevēlas saprast vārdu "politkorektums", jo tā kā lielākā daļa no viņiem pat lasīt savā valodā neprot, tad mūsējā (es domāju - jebkura Eiropas valoda) viņiem ir nesaprotama un iznīcināma, tāpat kā kultūra, kurā nepielūdz Allahu. Arī termini "tolerance" un "reliģiskā brīvība" viņiem ir nesaprotami, jo viņu valodā tādu nav - ir tikai tie, kurus saka viņu Imams. Un vinš arī nav politkorekts. Tā kā domājiet cienītie. Domājiet kā aizstāvēsiet savu zemi, valsti, tautu un piederīgos! Kārtojiet ieroču nēsāšanas atļaujas, iepērciet cirvjus nažus, un tamlīdzīgus kapājamos dzelžus, jo tie, kas nāk, nebūt nav draudzīgi - domāju, ka turpat vai katru dienu internetā sastopaties ar ziņām no citām viņu izplatības vietām, kas nebūt nav sajūsmas pilni apsveikšanas saucieni, bet informācija par grautiņiem, laupīšanām, izvarošanām. Ar kādu mietu pa galvu ir jādod mūsu Valsts Valdībai, ja tā to neredz un izliekas nesaprotam, bet tikai turpina bubināt kaut kādus rozā burbuļa brīnumus par mīļajiem migrantiņiem, kuri visi godīgi integrēsies, godīgi mācīšies valodu un godīgi dosies palīgā lauksaimniekiem viņu grūtajā darbā, kur ar skubu metīsies pie mēslu dakšas cūkām aizgaldas mēzt? Gribētu to redzēt no cilvēkiem, kuru valstī lauksaimniecība būtībā nepastāv, jo nav Allaham tīkams darbs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl