Komentāri

Latvijā vardarbība pret bērniem ir daudz lielāka, kā to apjauš atbildīgās iestādes un visa sabiedrība. Portāla Mammamuntetiem.lv  vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa šorīt LNT raidījumā 900 sekundēs sacīja, ka nereti ir gadījumi, ka atbildīgās iestādes nestrādā profesionāli.

Viņa arī piebilda, ka viena no tādām ir bāriņtiesas – tur strādājošo darbinieku attieksme brīžiem raksturojama kā briesmīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gada laikā divas reizes pieaudzis bērnu sūdzību skaits par fizisko vardarbību ģimenē, turklāt vardarbības patiesie apmēri nemaz nav apjausti – pagājušajā nedēļā 900 sekundes publiskoja aptauju, kas rāda, ka 14% iedzīvotāju zina gadījumu, ka viņu ģimenes, radu vai paziņu lokā ir notikusi vardarbība pret bērnu.

Vēl viens sāpīgs temats – lai arī valsts mudina uz bērnu pieņemšanu audžu ģimenēs vai kļūt par aizbildņiem, bāritiņtiesu darbs, īpaši Rīgas bāriņtiesas darbinieču attieksme, saņem pamatīgu kritiku, bet nekas nemainās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl