Komentāri
Ārvalstu investori norāda uz kvalitatīva darbaspēka un izglītības kvalitātes problēmām Latvijā
FOTO: LETA

Esošie un potenciālie ārvalstu investori norāda, ka Latvijā trūkst kvalitatīva darbaspēka un izglītības. Tāpat investori saskata problēmas tiesu sistēmā, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Ārvalstu investoru padomes izpilddirektors Ģirts Greiškalns.

Latvijai nav skaidras politikas sistēmas, nav partiju un koalīciju ilgtermiņa politisko mērķu, ir milzum daudz stratēģiju un plānu, bet tie nestrādā – tāds ir ārvalstu investoru viedoklis par mūsu valsti.

Šodien notiks šīs padomes sēde, kurā tiks prezentēts īpašs pētījums, kurā vērtēts kopīgi izstrādātais ārvalstu investoru uzņēmējdarbības vides uztveres indekss Latvijā.

Iepriekšējos gados investori arī asi kritizēja korumpētības augsto līmeni un lēmumu pieņemšanas necaurspīdību. Pie Latvijas veiksmēm uzņēmēji min darbaspēka efektivitāti un finanšu sistēmas uzraudzību.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl