2 komentāri
Apinis: No ietaupītā Bērnu slimnīcas vadītāja sev uzdāvināja iPhone 6Plus
Foto: Pēteris Apinis

Pēteris Apinis paudis neslēptu sašutumu par to, ka Bērnu slimnīcā atrodami tirdzniecības automāti, kuros iespējams iegādāties našķus un saldinātos dzērienus. Kā zināms, Latvijas skolās aizliegts tirgot našķus un saldinātos dzērienus. ”Bērnu slimnīcā tas ne tikai nav aizliegts, bet gan tiek čakli stimulēts,” norāda Pēteris Apinis.

”Slimnieku uzturam nauda tiek taupīta, bet slimnīcas gaiteņos tiek piedāvāti našķi un saldinātie dzērieni. Šie divi jaukie automāti [skat. foto – red.] Bērnu slimnīcā atrodas pa ceļam uz Observācijas nodaļu,” atklāj Pēteris Apinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir jau saprotams – slimnīcas vadītājai nauda jātaupa – nav, ko visādus novērojamos (observējamos) bērnus par slimnīcas naudu barot. Toties no ietaupītā slimnīcas vadītājai bija iespēja sev uzdāvāt rotaļlietiņu iPhone 6Plus,” sašutis ir Pēteris Apinis.

Foto: Pēteris Apinis

Foto: Pēteris Apinis

Ārsts norāda, ka šis fakts ir nepatīkams arī tāpēc, Bērnu slimnīca publiski ir iesaistījusies diskusijā par liekā svara problēmām bērniem un par šo jautājumu šodien, 13. martā, organizēja konferenci. ”Šodien norisinājās Bērnu slimnīcas organizēta konference Liekā svara problēmas bērniem, kurā uzstājās arī Bērnu slimnīcas vadītāja Anda Čakša ar dižu nosodījumu mātēm, kas nemāca bērnus pareizam uzturam. Bērnu slimnīcas vadītāja savulaik norādīja, ka ”vēl pirms pāris gadiem liktos, ka liekā svara problēma bērniem ir tāda ļoti šaura problēma, uz kuru pulcējas daži speciālisti. Tas, ko mēs jau dzirdējām, ka aptaukojušos bērnu skaits ir ļoti būtiski pieaudzis. Un to mēs redzam arī mūsu slimnīcā. Ne velti ir izveidota programma, kur māca bērnus pareizam uzturam, pareizam dzīvesveidam, pareizākām kustībām, lai motivētu viņus tālāk rūpēties par savu veselību.”

TOP komentāri

  • topins RULLLLLLE
  • Skeptiskais
    +1 +1 0

    Skeptiskais

    Šeit nav variantu! Atlaist un no savas naudas, lai tā kaza atmaksā iPhone6 iegādi! Kā var nebūt kauna zagt no slimiem bērniem! Fuj

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl