Komentāri

”Par krievvalodīgo kanālu – Krievijas propaganda ir stiprāka par visām pārējām. Es personīgi tā neuzskatu – es esmu viņus [propagandas kanālus – red.] šos gadus noklausījies pietiekami un uz mani tā vairs nestrādā. Uz jums – jā,” tā, viesojoties Bauskā un atbildot uz sanākušo cilvēku jautājumiem, tostarp par krievvalodīga medija izveidošanas nepieciešamību Latvijā, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tāpat viņš skaidroja, kādēļ krievu valodas zināšanas ir noderīgas. ”Ja jūs domātu, ka tā krievu valoda ir vāji attīstīta, tā tas nemaz nav. Piemēram, Mongolijā pamatā tomēr ir krievu valoda. Tāda tā pasaule ir, un tā pasaule jau turas uz kontaktiem. Mēs jau varam tēlot svēto govi un aizbraukt kaut kur, un runāt tikai latviski,” sacīja Valsts prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidents Bauskā viesojās dienā, kad viņš vēlāk paziņoja par to, ka nekandidēs otrajam prezidentūras termiņam. Tikšanās laikā viņš arī atbildēja uz zālē sanākušo cilvēku – pārsvarā senioru un skolas bērnu – jautājumiem.

Baušķenieki A. Bērziņam bija sagatavojuši virkni jautājumu par politiski ļoti kutelīgām tēmām, piemēram, ebreju vēsturisko īpašumu restitūciju, un vai tiešām ir vērts veidot jaunu televīzijas kanālu krievu valodā.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl