Andris Bērziņš: Krievijas propaganda ir spēcīgāka par visām citām

Pievienot komentāru
Andris Bērziņš: Krievijas propaganda ir spēcīgāka par visām citām
Foto: LETA

”Par krievvalodīgo kanālu – Krievijas propaganda ir stiprāka par visām pārējām. Es personīgi tā neuzskatu – es esmu viņus [propagandas kanālus – red.] šos gadus noklausījies pietiekami un uz mani tā vairs nestrādā. Uz jums – jā,” tā, viesojoties Bauskā un atbildot uz sanākušo cilvēku jautājumiem, tostarp par krievvalodīga medija izveidošanas nepieciešamību Latvijā, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tāpat viņš skaidroja, kādēļ krievu valodas zināšanas ir noderīgas. ”Ja jūs domātu, ka tā krievu valoda ir vāji attīstīta, tā tas nemaz nav. Piemēram, Mongolijā pamatā tomēr ir krievu valoda. Tāda tā pasaule ir, un tā pasaule jau turas uz kontaktiem. Mēs jau varam tēlot svēto govi un aizbraukt kaut kur, un runāt tikai latviski,” sacīja Valsts prezidents.

Prezidents Bauskā viesojās dienā, kad viņš vēlāk paziņoja par to, ka nekandidēs otrajam prezidentūras termiņam. Tikšanās laikā viņš arī atbildēja uz zālē sanākušo cilvēku – pārsvarā senioru un skolas bērnu – jautājumiem.

Baušķenieki A. Bērziņam bija sagatavojuši virkni jautājumu par politiski ļoti kutelīgām tēmām, piemēram, ebreju vēsturisko īpašumu restitūciju, un vai tiešām ir vērts veidot jaunu televīzijas kanālu krievu valodā.

Skaties video!