Aminatas izredzes atkarīgas no tā, kā vējš pūš un zvaigznes sastājušās, uzskata Streips

0 Komentāru
Aminatas izredzes atkarīgas no tā, kā vējš pūš un zvaigznes sastājušās, uzskata Streips
FOTO: LETA

Latvijas pārstāves Aminatas izredzes starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Vīnē būs atkarīgas “no tā, kā vējš pūš un zvaigznes sastājušās”,  pauda žurnālists un ilggadējais Eirovīzijas tiešraižu vadītājs Kārlis Streips.

Viņš piebilda, ka nav redzējis visus finālistus, tādēļ grūti prognozēt Aminatas vietu starp pārējiem dalībniekiem. Pēc Streipa domām, Aminatas iekļūšana finālā arīdzan drīzāk bijusi “atkarīga no tā, kā pūtis vējš un sastājušās zvaigznes”. “Visi gaidīja, ka finālā iekļūs puiši no Somijas [pankroka grupa PKN, kuras dalībniekiem ir Dauna sindroms un autisms], taču viņi finālā netika,” izteicās Streips.

Vaicāts, kā viņš vērtē Aminatas priekšnesumu, Streips sacīja: “Ja ir vienkārši sieviete, kas stāv uz skatuves un dzied, tur jābūt masīvai dziesmai un priekšnesumam. Taču te ir fokuss uz kleitu. Kaut arī kleita nedzied.” Viņš arī piebilda, ka Aminatas šovs Eirovīzijā bija spēcīgāks nekā konkursa Supernova finālā.

Žurnālists arī norādīja, ka Eirovīzijā nozīmīgs būs ģeogrāfiskais balsojums. Tā kā finālā ir Lietuva un citas valstis, kuru balsojums varētu būt Latvijai draudzīgs, Latvijai varētu veikties, prognozēja Streips.

“Katrā gadījumā es par Aminatu turēšu visus īkšķus,” sacīja žurnālists.

Kā ziņots, vakar Latvijas pārstāve Aminata iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, tādējādi pieliekot punktu neveiksmju sērijai, kas Latvijas mūziķus šajā konkursā skārusi pēdējos gados.

Eirovīzijas fināls notiks 23.maijā. Aminata tajā piedalīsies ar savu dziesmu “Love Injected”. Finālā par uzvaru sacentīsies 27 valstu pārstāvji.

Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisinās jau 60. reizi. Latvijai tajā uzvaru ir atnesusi dziedātāja Marija Naumova.

0 Komentāru