Advokāts Gobzems: Cilvēki Latvijā apvieno spēkus tikai nelaimēs, īsu akciju veidā

2 komentāri
Advokāts Gobzems: Cilvēki Latvijā apvieno spēkus tikai nelaimēs, īsu akciju veidā
Ilustratīvs foto: antonello falconi/Flickr

”Ja labais mūs vienotu ne tikai nelaimē, bet ik dienas, mēs būtu varena nācija. Nepārspējama,” tā, komentējot notikušos vērienīgos kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanas darbus, savā Facebook lapā raksta advokāts Aldis Gobzems.

”Esmu novērojis fenomenu, kas valda mūsu sabiedrībā. Kad notika Zolitūdes neprāts, krievs latvietim pasniedza siltu tēju, bet latvietis krievam atdarīja ar siltu segu. Kad mazo Dāvi piemeklēja nopietna nelaime, cilvēki sadevās rokās, atvēra sirdis un palīdzēja. Kad pazuda kaitbordists Renārs, draugi un svešinieki no visas Latvijas joprojām nenogurstoši meklē,” tā advokāts rakstīja pirmdienas vakarā, kad norisinājās R. Mileikas meklēšanas darbi. Atgādinām, ka diemžēl kaitbordists otrdienas rītā tika atrasts Rojas pludmalē miris.

”Tas ir pierādījums, ka labais ir mūsu valsts cilvēku sirdīs. Bet kāpēc tas notiek tikai, kad nelaime, tikai īstermiņa akciju veidā?” viņš sacīja.

Jau ziņojām, ka pazudušais kaitbordists R. Mileika šorīt atrasts miris Rojas pludmalē 20 kilometrus no pazušanas vietas. Pirms tam naktī vairāk nekā divi simti brīvprātīgo piedalījās viņa meklēšanas darbos.

2 komentāri