Āboltiņu esam ļoti nepamatoti nopēluši, saka Repše

8 komentāri
Āboltiņu esam ļoti nepamatoti nopēluši, saka Repše
LETA

“Es domāju, ka Solvitu Āboltiņu šobrīd esam ļoti nepamatoti nopēluši. Protams, ka viņai ir savi trūkumi un savas kļūdas, bet atcerēsimies Bībeles leģendu – pirmo akmeni lai met tas, kurš ir pats bez grēka. Un kurš no mums tad nav kļūdas pieļāvis,” tā, komentējot Āboltiņas vārda izsvītrošanu no reālo premjera amata kandidātu saraksta, pauda Einārs Repše.

Viņš akcentēja, ka Āboltiņai tomēr ir izdevies kopā noturēt partiju Vienotība. “Faktiski uzbūvējusi Vienotību desmit gadu garumā, par spīti visām intrigām un intrigantiem. Šobrīd vienkārši padarīt par tādu kā peramo puiku – tas nav korekti,” sacīja Repše.

“Par to, vai viņa būtu labs Ministru prezidents – tas gandrīz ir jāvaicā viņai pašai. Vai viņa jūt sevī šo misijas apziņu, un vai arī viņa zina, ko vēlētos izdarīt,” pauda Repše.

Repše akcentēja, ka patlaban Latvijā viņš redz dažas ļoti nopietnas problēmas – tautsaimniecības attīstība, lai visiem būtu darbs un nodarbošanās; veselības aprūpe un izglītība – lai šīs jomas iegūtu otro elpu un attīstītos. “Es gribētu, lai Ministru prezidenta amata kandidāts pasaka, ka tās ir lietas, ko viņš gribētu darīt un pastāstītu, ko tieši viņš gribētu darīt,” sacīja Repše.

Skaties video un uzzini, ko Repše domā par Āboltiņas un Šadurska kandidatūru!

TOP komentāri

 • vilis
  +3 +3 0

  vilis

  visi jau bija aizmirsuši par šo politiķi,kuram viņu ievajadzejās izvilkt tv
 • janis
  +2 +2 0

  janis

  saja valsti lielakie zagli krapnieki un banditi skaitas par cienijamiem cilvekiem. Visiem nevar izdabat jaasmelj kamer silts:) smeeleeju politika ir tikai problema visai sabiedribai kas ir paklauta, zem nosaukuma tautas kalpu parvaldibaa. Tadnu musu tautas kalpi ir kartigi kalpi savam personigajam interesem, noliekot vairakums cilveku intereses malinjaa. Kad ir mazak ko dalit tad bads un alkatiba izpauzas spilgtak. Ekonomika ir caur pakaljgalu izlaista, vairums stradajoso peec kartejaa nostradataa darba meenesa, nomaksajot komunalos un atlicinot naudu sevis nodrosinasanai ar partiku, speej konstateet brivi pieejamos lidzekljus bankas kontaa kas liidzinaas barankai, vot to es saucu par dzives kvalitati. Var izdarit secinajumus - izaugsme ir politikiem uz papiira vai progress, kad salidzina situaciju kad viss ir totalaa pakaljaa ar situaciju kad ir vienkarsi pakaljaa. Ir lielisks sis viss tehnoogiju progress globalizacija, tacu ja moraale neprogresees tik pat strauji tad bus jaatgriezas pie naturalas saimniecibas.
 • zīlītis
  +1 +1 0

  zīlītis

  Protams, ka Āboltiņa visādā ziņā profesionālāka un gudrāka par šo Kučinski. Nesalīdzināmi. Te nav ko pat salīdzināt. Tas ir sviests, ja tādus kā Šadurskis un Kučinskis izvelk priekšplānā ministru prezidenta amatam. Te nu tautai, kas kaut nedaudz seko līdzi notiekošajam politikā, tiek rādīts vienkārši cirks. Te nu redzam , vai tad no 100 gudrām galvām mēneša garumā varēja atrast tikai 2 necilus cilvēciņus ??? Vai,vai, kādi mums tur ievēlēti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl