10 komentāri

Solvitai Āboltiņai kļūt par premjeri varētu traucēt viņas reputācija sabiedrībā, uzskata demisionējusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Demisionējusī premjere kā savu kandidātu Ministru prezidenta amatam ir minējusi iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski, kura priekšrocība esot nosvērtība. Par to Straujuma saņēmusi kritiku no Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas, kura likusi noprast, ka pēcteča nosaukšana gluži kā monarhijā nav labākā prakse.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši Āboltiņa tiek minēta starp premjera amata kandidātiem, taču Straujuma uzskata, ka viņai ieņemt šo amatu varētu būt sarežģīti, jo liela problēma ir Āboltiņas reputācija sabiedrībā. Viņasprāt, pie diskusijas par premjerministra amata kandidātiem vajadzētu atgriezties pēc pāris nedēļām.

Runājot par spēku samēru Saeimā, viņa uzskata, ka vislabākā koalīcija ir esošā, taču tai varētu pievienoties arī Latvijas Reģionu apvienība. Komentējot partijas No sirds Latvijai iespējamo nākšanu koalīcijā, Straujuma ir skeptiska, jo, viņasprāt, šis politiskais spēks nav vienots.

Video

TOP komentāri

 • Aivars Tereškovičs
  +11 +11 0

  Aivars Tereškovičs

  Tauta viņu izsvītroja vēlēšanās bet vienalga skrien ar galvu sienā.Nav ne kauna ne goda.
 • Edvīns Puķe
  +10 +10 0

  Edvīns Puķe

  "Mēs nedzīvojam monarhijā, kur karaļi nosauc savu pēctečus"
  Solvita Āboltiņā
  Nedzīvojam gan, tapēc emigrējam uz Apvienoto Karalisti ‪#edvin
 • Rudīte Koroļkova
  +8 +8 0

  Rudīte Koroļkova

  Viņai jau nu gan netraucēs nekas-izmetīs pa durvīm, ielīdīs pa logu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl