Āboltiņai kļūt par premjeri traucēs viņas reputācija sabiedrībā, uzskata Straujuma

10 komentāri
Āboltiņai kļūt par premjeri traucēs viņas reputācija sabiedrībā, uzskata Straujuma
Foto: F64

Solvitai Āboltiņai kļūt par premjeri varētu traucēt viņas reputācija sabiedrībā, uzskata demisionējusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Demisionējusī premjere kā savu kandidātu Ministru prezidenta amatam ir minējusi iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski, kura priekšrocība esot nosvērtība. Par to Straujuma saņēmusi kritiku no Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas, kura likusi noprast, ka pēcteča nosaukšana gluži kā monarhijā nav labākā prakse.

Tieši Āboltiņa tiek minēta starp premjera amata kandidātiem, taču Straujuma uzskata, ka viņai ieņemt šo amatu varētu būt sarežģīti, jo liela problēma ir Āboltiņas reputācija sabiedrībā. Viņasprāt, pie diskusijas par premjerministra amata kandidātiem vajadzētu atgriezties pēc pāris nedēļām.

Runājot par spēku samēru Saeimā, viņa uzskata, ka vislabākā koalīcija ir esošā, taču tai varētu pievienoties arī Latvijas Reģionu apvienība. Komentējot partijas No sirds Latvijai iespējamo nākšanu koalīcijā, Straujuma ir skeptiska, jo, viņasprāt, šis politiskais spēks nav vienots.

Video