Āboltiņa prognozē, ka uz Vienotības vadītāja amatu būs ļoti daudz kandidātu

0 Komentāru
Āboltiņa prognozē, ka uz Vienotības vadītāja amatu būs ļoti daudz kandidātu
FOTO: LETA

Partija Vienotība sasauks ārkārtas kongresu 4. jūnijā, un uz partijas vadītāja amatu varētu pretendēt vairāki kandidāti, tā šodien atzina Vienotības līdere Solvita Āboltiņa. 

Par ārkārtas kongresa sarīkošanu 4. jūnijā partijas valde lems šovakar, tomēr Vienotības priekšsēdētāja šorīt sacīja, ka tas būs tikai formāls lēmums, jo vairums valdes locekļu atbalsta šāda kongresa rīkošanu.

Āboltiņa neatklāja, vai pati atkārtoti kandidēs uz Vienotības priekšsēdētājas amatu, taču vienlaikus viņa prognozēja, ka kongresā būs vairāki partijas vadītāja amata pretendenti.

Solvita Āboltiņa, Vienotības priekšsēdētāja

Es domāju, ka būs ļoti daudz kandidātu. Tas, kas ir ļoti svarīgi, lai partijas vairākums pieņemtu šo kandidātu un partijas biedriem vēl līdz kongresam būtu iespējams iepazīties gan ar partijas vadītāja amata kandidātu, gan ar partijas valdes locekļu amatu kandidātiem.

Ārkārtas kongresu sarīkot pēc iespējas ātrāk iepriekš mudināja Vienotības reģionālās nodaļas.

Partijas nodaļu pārstāvji pauda uzskatu, ka ārkārtas kongress jārīko ātrāk nekā iepriekš paredzēts, jo rudenī galvenā uzmanība jau būs jāveltī 2017. gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

0 Komentāru