3 komentāri

”Diezgan neapdomīga politiķa rīcība” un ”kaitīga politiķa rīcība” – tā politiķu vēlmi piedalīties 16. martā notiekošajā, ikgadējajā un neviennozīmīgi vērtētājā leģionāru gājienā vērtē Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja, partijas Vienotība deputāte Solvita Āboltiņa.

Latvijā patlaban politiķiem ir jādomā, kā pēc iespējas mazāk radikalizēt sabiedrību. ”Mums ir jādomā, lai [..] mēs pēc iespējas mazāk dotu iemeslus kādām provokācijām. Situācijā, kad Latvijai ir pievērsta daudz lielāka starptautiskā uzmanība jebkurš šāds incidents [..] ir diezgan neapdomīga politiķa rīcība un, manuprāt, kaitīga politiķa rīcība,” sacīja S. Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka par vēlmi piedalīties 16. marta leģionāru piemiņas gājienā pie Brīvības pieminekļa paziņojis tagadējais tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Ja darba grafiks atļaus, viņš piedalīsies gājienā, kā to darījis arī līdz šim.

Atgādināsim, ka pirms gada šāda rīcība maksāja amatu reģionālās attīstības ministram Eināram Cilinskim.

Latvija 2015. gada pirmajos sešos mēnešos ir Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts. Šī notikuma ietvaros Latvijā notiek Eiropas Savienības līmeņa pasākumi un pulcējas augstas amatpersonas.

Latvijai jebkura rīcība ir jāpieskaņo Eiropas klimatam, atzīst Šteinbuka

Latvijas prezidenta došanās uz Maskavu 9. maijā jāvērtē visas Eiropas Savienības interešu kontekstā, jo Latvijā šobrīd ir prezidējošā valsts, intervijā raidījumā 900 sekundees atzina Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

TOP komentāri

 • VLASS
  0 0 0

  VLASS

  nEVAJAG TĀ UZBRUKT SIEVIŠĶIM KURŠ CIES NO KLĪMākksa sindroma, to nevar apturēt ar komentāriem jeb tampeksiem!
 • OTTO
  0 0 0

  OTTO

  Viskaitīgākā rīcība bija Solvitas ielaišana parlamentā. Galu galā - ja mēs šajās dienās pieminam barikāžu aizstāvjus, tad ar ko Latviešu leģions ir sliktāks? Cīnījās taču pret to pašu ienaidnieku!
 • jefiņš
  0 0 0

  jefiņš

  Ne jau Aboltiņai lemt par Latviešu pamatvērtībām.Drizāk izskatas ka viņa kopā ar pārējiem vienotibas partneriem grib iemantot amerikas ēbreju labvēlību , tadejādi nododot savas valsts intreses.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl