10 komentāri

Latvijas politiķi, izmantojot divus datumus – 9. maiju un 16. martu – šķeļ sabiedrību, norāda Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa no Vienotības. Viņa pauž uzskatu, ka Latvijas karavīri ir jāpiemin vienā datumā – 11. novembrī, kas ir Lāčplēša diena.

“Cilvēki bija ierauti šajos karos, kas bija divu lielvaru cīņa, un katrs no šiem cilvēkiem domāja, ka karo par Latviju. Tagad katram cilvēkam ir tiesības iet pie pieminekļa un atcerēties, kā šādi lieli notikumi maina cilvēku likteņus, bet – kāpēc politiķiem ar 16. martu un 9. maiju ir jāsašķeļ Latvijas sabiedrība? Gribu atgādināt, ka ir 11. novembris, kurā varam godināt ikvienu, kurš atdevis savu dzīvību brīvības cīņās vai aizstāv mūsu valsts vārdu tagad aiz Latvijas robežām,” pauda S. Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa arī sacīja, ka, ņemot vērā tagadējos notikumus Ukrainā, kā arī terorismu Francijā, drošības situācija arī Latvijā nav tik stabila, kā tas bija citos gados, un pastāv dažādu provokāciju draudi.

Skaties video!

TOP komentāri

 • nuchs
  +5 +5 0

  nuchs

  Cik jauki! Ierobežosim vienu nacionālo identitāti, kamēr citai, visādi ierobežojošie elementi ir līdz celim
 • Marta
 • Ilga
  +2 +2 0

  Ilga

  11.novembris katrā ziņā ir Latvijas karavīru piemiņas diena, bet... 1919.gads un 2.Pasaules karš - tā notikumi - tas gluži nav no "viena plauktiņa". Man tā liekas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl