15 komentāri

Ievērojot principu, ka premjers ir arī vadošās partijas priekšsēdētājs, Solvita Āboltiņa sarunā ar LNT 900 sekundēm netieši atzinusi, ka būs Vienotības premjera kandidāte.

Ceturtdien trīs lielākajām Saeimā pārstāvētajām partijām paredzēta tikšanās ar prezidentu Raimondu Vējoni, lai runātu par jaunās valdības izveidi. Ja no viņa puses izskanēs jautājums, vai Āboltiņa ir gatava kļūt par premjera amata kandidāti, viņa atbildēšot, ka par to vēl tiks lemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot demisionējušās Laimdotas Straujumas izteikumus par to, ka tieši Āboltiņas reputācija varētu traucēt kļūt par premjeri, viņa to salīdzina ar atgriešanos pie totalitārā režīma, jo “pēdējās nedēļas visi runā tikai par manu reputāciju”.

Āboltiņa ironizē, ka, domājot par perfekto reputāciju, būtu jāizvēlas starp Santaklausu un Labo feju. Pēc viņas domām, Latvijas mērogā, vadoties pēc šādas loģikas, premjera kandidātiem būtu jābūt diviem – Aivaram Lembergam un Nilam Ušakovam.

Runājot par Nacionālās apvienības attieksmi, Āboltiņa vērš uzmanību uz to, ka nevienam nepatīk, ka viņu kritizē un pasaka atklātas lietas. “Lai kādu amatu es ieņemtu, savu attieksmi mainīt netaisos,” viņa saka.

Viņasprāt, būtu jāiedzīvina princips, ka valdošās partijas vadītājs ir arī premjera kandidāts. Tieši Āboltiņa ir Vienotības valdes priekšsēdētāja.

Viņa norāda, ka jaunajā valdībā tās sastāvam vajadzētu nedaudz mainīties. Runājot par savu redzējumu uz ministru amata kandidātiem, viņa apstiprina, ka viņas redzējums ir nedaudz atšķirīgs no tā, kā ministru amati ir sadalīti šobrīd.

Video

TOP komentāri

 • nu
  +14 +14 0

  nu

  Prezidentam būs iespēja parādīt mugurkaulu, nenosaucot Āboltiņu kā jauno ministru prezidenti!
 • Larisa
  +11 +11 0

  Larisa

  Ceresim,ka Vejonim pietiks dusas nenosaukt so personu par premjeri. Vienreiz tak jaieklausas tautas balsi.....aboltinu nicina,neciena ,,,,,,Lembergs vai Usakovs ir pat labaki par vinu un ar augstaku reitingu
 • Marijanna Logina
  +10 +10 0

  Marijanna Logina

  Tas iespējams tikai Latvijā.Deputāts kurš atklāti ņirgājas par tautu un saviem vēlētajiem tiek iecelts par premjeru.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl