Āboltiņa izpelnās asu Vīķes-Freibergas kritiku. Kādēļ?

Komentāri

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa izpelnījusies asu Vairas Vīķes-Freibergas kritiku. Bijusī prezidente intervijā LNT raidījumam 900 sekundes norādīja, ka Āboltiņas rīcība gan valdības krišanas laikā, gan tagad – jaunas valdības veidošanas procesā – ir bijusi ļoti kaitējoša pašai partijai Vienotība.

“Man personīgi rodas tāds dīvains iespaids, – vai nu te tiek spēlēts atkal kārtējais politiskais teātris, kādi mums Latvijā ir visai iemīļoti, un, ka tas, kas tiek darīts publiski, īstenībā būtībā sedz kaut ko citu, kas ir svarīgi. Kaut kādi darījumi, kuriem ir jānotiek un kuru aizsegā, teiksim, publikas priekšā notiek viens – tā kā burvju māksliniekam kaut kāds trusītis tiks varbūt izvilkts no gardibenes kaut kur fonā pa to laiku, kamēr publikas uzmanība piesaistīta pie visām šīm baumām,” pauda V. Vīķe-Freiberga.


Vaira Vīķe-Freiberga:

Beigās nokrīt valdība, un tad neviens nezina, ko likt vietā. Ja raugās, piemēram, uz Vienotību kā partiju, tad varētu teikt, ka pašas partijas līdere ar savu rīcību ir rīkojusies kā tāds terminators tai partijai. Darījusi visu, lai šī partija īstenībā atkāptos no savām pozīcijām, savām līderpozīcijām ar premjerministru un svarīgākajiem ministriem un, cik es noprotu, bruģētu ceļu Zemnieku savienībai ar svarīgāko gan Ministru prezidenta, gan svarīgāko ministriju pārņemšanu. Tā ir ļoti nopietna lieta.

Video

Lasi vēl