Komentāri

Valdības sagatavotais bēgļu plāns ir virspusējs un nākamā gada budžetā jāatvēl konkrēta summa patvēruma meklētāju uzņemšanai, uzskata prezidents Raimonds Vējonis.

Komentējot iepriekš izskanējušās versijas par bēgļu jautājuma risināšanai atvēlētajiem 16 miljoniem eiro, Vējonis norāda, ka šī ir pārspīlēta summa. Viņš vērš uzmanību uz to, ka valsts ierēdņiem ir tieksme visiem izdevumiem pieskaitīt arī ikdienas izdevumus, kas acīmredzot noticis šajā gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Vējoņa domām, nākamā gada budžetā būtu jāiekļauj atsevišķi izdevumi par bēgļu uzņemšanu un nedrīkst ņemt naudu no budžeta neparedzētiem gadījumiem.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl