Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Viedokļi” aktualitātes

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai 41

“Attīstībai/Par” (AP) politiķa Jura Pūces demisionēšana no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata ir nopietns zaudējums valdībai, šādu viedokli paudis AP politiķis, aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Kariņš: ES jāstiprina dalībvalstu ekonomikas Covid-19 seku pārvarēšanai

Kariņš: ES jāstiprina dalībvalstu ekonomikas Covid-19 seku pārvarēšanai 1

Eiropas Savienībai (ES) ir jāstiprina dalībvalstu ekonomikas, nodrošinot investīcijas un veicinot dalībvalstu savstarpējo solidaritāti Covid-19 seku pārvarēšanai, trešdien, 1. jūlijā, intervijā telekanāla “CNN International” raidījumā “Quest Means Business” akcentēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Velšs: Grautiņi apliecina ASV municipālā līmeņa policijas negatavību plaša līmeņa masu nekārtībām

Velšs: Grautiņi apliecina ASV municipālā līmeņa policijas negatavību plaša līmeņa masu nekārtībām 6

Afroamerikāņa Džordža Floida aizturēšanas laikā policista pielietotā vardarbība ir absolūti neizprotama, bet tam sekojošie grautiņi apliecina ASV municipālā līmeņa policijas dienestu zināmu negatavību tik plaša līmeņa masu nekārtībām, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas (VP) koledžas docents un bijušais VP priekšnieks Artis Velšs.

RSU profesors: Pagurums no distancēšanās ir bīstams

RSU profesors: Pagurums no distancēšanās ir bīstams 5

Lai arī samazināt jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību iespējams, sociāli distancējoties, iedzīvotajiem var rasties pagurums no distancēšanās, un tas ir bīstami, pauda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs profesors Ģirts Briģis.

Vilks: Latvija no Covid-19 krīzes varētu atgūties gada laikā

Vilks: Latvija no Covid-19 krīzes varētu atgūties gada laikā 13

Latvija no Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes varētu atgūties gada laikā, kamēr Eiropā un pasaulē kopumā būs nepieciešami 2-3 gadi, intervijā “900 sekundēs” sacīja bijušais finanšu ministrs Andris Vilks, kurš pēdējos gadus strādā Eiropas Investīciju bankā (EIB).

Perevoščikovs: Visticamāk, ar Covid-19 būs jāsadzīvo ilgu laiku

Perevoščikovs: Visticamāk, ar Covid-19 būs jāsadzīvo ilgu laiku

Ar iepriekš zināmajiem koronavīrusiem pasaule sadzīvo jau desmitiem un simtiem gadu, un arī ar jauno Covid-19 vīrusu nāksies sadzīvot ilgu laiku, jo tas ir pierādījis spējas izdzīvot cilvēku populācijā, piektdien preses konferencē atzina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.