Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Vidzemes reģions” aktualitātes

Cēsu pilī atrod unikālu 16. gadsimtā ieskrāpētu uzrakstu

Cēsu pilī atrod unikālu 16. gadsimtā ieskrāpētu uzrakstu 2

Cēsu pils dienvidu tornī, apsekojot vairākus gadsimtus nepieejamo vītņu kāpņu telpu, uz kāda akmens atrasts unikāls 16. gadsimta otrajā pusē ieskrāpēts uzraksts, kas ir senākais un kultūrvēsturiskā ziņā nozīmīgākais akmens virsmā iegrieztais vēstījums, kas saglabājies Cēsu pilī, aģentūru LETA informēja Cēsu muzeja Viduslaiku pils nodaļas vadītājs Gundars Kalniņš.

Valkā bažas par Covid-19 izplatīšanos no iebraucējiem, tādēļ noteikta stingrāka robežkontrole

Valkā bažas par Covid-19 izplatīšanos no iebraucējiem, tādēļ noteikta stingrāka robežkontrole 2

Neapskaužamā situācija izveidojusies Igaunijas robežpilsētā Valkā. Arvien biežāk, šķērsojot robežu, Latvijā ierodas valstspiederīgie, kuri kaimiņvalstī, piemēram, zaudējuši darbu. Ja ar kravas transporta plūsmas kontroli uz robežas problēmu nav, tad atbildes uz jautājumu, kā ar kājām ieceļojušajiem cilvēkiem nodrošināt nokļūšanu mājās un 14 dienu karantīnu – atbilžu nav.

"Atvieglojums uz doto momentu ir, jā"; Valkā bērniem, kuriem skolā pienākas brīvpusdienas, tās piegādā uz mājām

"Atvieglojums uz doto momentu ir, jā"; Valkā bērniem, kuriem skolā pienākas brīvpusdienas, tās piegādā uz mājām 4

Šonedēļ skolas vecuma bērni, viņu ģimenes un pedagogi sāka dzīvot jaunajā tiešsaistes apmācību režīmā. Taču skolās daudzi bērni ne tikai mācās, bet saņem arī brīvpusdienas. Viņu ģimenēm tas ir svarīgs atspaids. Lai šī palīdzība turpinātos vairākas pašvaldības uzsākušas maznodrošināto ģimeņu apgādi ar pārtiku.

Uzņēmējs Siguldā vēlas atjaunot pārceltuvi pār Gauju

Uzņēmējs Siguldā vēlas atjaunot pārceltuvi pār Gauju

Uz Gaujas varētu rasties jauna pārceltuve. Ar ieceri veidot šādu tūrisma objektu Siguldā, netālu no tilta, nācis klajā kāds vietējais uzņēmējs. Ja būvniecības iecere tiks īstenota, tad pārceltuve varētu sākt darboties jau šoruden.