Komentāri
Vidzemē un Latgalē braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums
FOTO: LETA

Pievakarē Vidzemē un Latgalē braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums – daudzviet snieg un putina, savukārt Kurzemē vietām līst, informēja Latvijas Valsts ceļi.

Saskaņā ar metroloģisko prognozi vakarā un naktī vietām nedaudz snigs, atsevišķos rajonos veidosies migla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem sniega un apledojuma dēļ ir apgrūtināti šādos ceļa posmos: uz Vidzemes šosejas no Vangažiem līdz Virešiem, Valmieras šosejas, Daugavpils šosejas posmos no Ogres līdz Nīcgalei, no Krāslavas līdz Pāterniekiem, no Jēkabpils līdz Terehovai, kā arī no Grebņevas līdz Špoģiem.

Uz reģionālajiem ceļiem apgrūtināta braukšana ir Vidzemē, Ogres, Rīgas, Aizkraukles un Rēzeknes apkaimē.

Ceļu uzturēšanas darbos šodien visas dienas garumā ir iesaistītas vairāk nekā 250 Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC skaidro, ka snigšanas laikā ceļus pilnībā bez sniega uzturēt nav iespējams un intensīvākie darbi tiek veikti pēc snigšanas. Ceļi tiek tīrīti un kaisīti prioritārā secībā, sākot ar augstākas klases ceļiem.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl