Vidusskolā Rīgā lietus dēļ iebrūk piekaramie griesti

Komentāri

Mācības Rīgas 19. vidusskolā, kur trešdienas rītā nogāzās piekaramie griesti, nav pārtrauktas, taču tās nenotiek sporta zālē, ziņo Mihails Kozlovs, TV5 Ziņu žurnālists.

Rīgas 19. vidusskolas gaitenī pie sporta zāles ģērbtuvēm agrā trešdienas rītā iebruka piekaramie griesti. Tie iebrukuši aptuveni desmit kvadrātmetru platībā, sakrājušos lietus ūdeņu dēļ, iepriekš ziņoja VUGD pārstāve Inga Vetere.

Kā noskaidroja TV5, griesti bijuši no kartona, lietus dēļ tie esot samirkuši un nokrituši.

Foto: TV5

Foto: TV5

Foto: Mihails Kozlovs, TV5

Foto: Mihails Kozlovs, TV5

Foto: Mihails Kozlovs, TV5

Foto: Mihails Kozlovs, TV5

Ap plkst. 7.30 notikuma vietā darbojās skolas administrācija un policija.

”Par laimi, nelaime notika naktī, tur nebija neviena cilvēka, un neviens negadījumā nav cietis,” sacīja I. Vetere.

7.oktobrī piekaramie griesti ar pamatīgu blīkšķi nokrita Pumpuru vidusskolas ēkā. Tikai tagad, kad griesti iebruka Rīgas mācību iestādē, Rīgas dome likusi visām skolām pārbaudīt ēku ūdens novadīšanas sistēmas.

Arī pēc Zolitūdes traģēdijas Rīgas būvvalde solīja darīt visu, lai rūpīgi uzraudzītu drošību sabiedriskajās ēkās. Tagad Būvvaldes vadītājs atzīst, ka viņa iestāde nevar izkontrolēt katru sabiedriski svarīgu ēku, un atliek vien paļauties uz apsaimniekotāju godaprātu.

Jāpiemin, ka bīstamā stāvoklī Rīgā ir vairākas sabiedriskās celtnes. Septembrī no bērnudārza Ābelīte nogāzās apmetums, teju vai ievainojot bērnu. Kritiskā stāvoklī ir arī ēka, kurā atrodas Darba inspekcija un Nodarbinātības valsts aģentūra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl