1 komentārs

Jauns pavērsiens stāstā par Vides un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Kaspara Gerharda izraisīto negadījumu, kurā traumas guvusi kāda dievlūdzēja. Pēc TV3 ziņu rīcībā esošās informācijas, Gerhards satiksmes negadījuma brīdī tomēr bijis 0,41 promiles reibumā.

Pie šāda promiļu daudzuma Latvijā likums vēl neparedz atbildību par  mašīnas vadīšanu reibumā – slieksnis ir 0,5 promiles. Pats Gerhards apgalvo, ka nebija dzēris, un pieļauj, ka promiles uzrādījušās, jo viņš lietojis medikamentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents notika pagājušajā svētdienā, kad ministrs Kaspars Gerhards ar savu auto Volvo mēģinājis šķērsot Pils laukumu, Vecrīgā. Pēc ministra paša sākotnēji stāstītā, ceļu uz viņa dzīvesvietu aizšķērsojusi cilvēku grupa. Izraisījusies asa vārdu apmaiņa.

Gerhards mēģinājis cilvēkus apbraukt, bet noticis negadījums. Mašīna uzbraukusi 73 gadus vecai sievietei. Vēlāk izrādījās, ka konflikts patiesībā bijis ar ticīgajiem, kas pie baznīcas lūguši Dievu.

Negadījumu patlaban izmeklē policija. TV3 ziņu avoti tiesībsargājošajās iestādēs vēsta, ka Gerhards negadījuma brīdī braucis 0,41 promiles reibumā. Tas gan ir pieļaujams rādītājs, jo atbildība par braukšanu reibumā iestātos, sasniedzot 0,5 promiles.

Tikmēr Latvijas Romas katoļu baznīca pārmet Gerhardam neiecietību pret dievkalpojuma dalībniekiem. Ministrs neesot reaģējis uz cilvēku lūgumiem būt saprotošam.

Katoļu baznīcā apgalvo, ka Gerhards uzbraucis sievietei uz kājas. Cietusī slimnīcā saņēmusi medicīnisko palīdzību un vēlāk palaista mājās. Reaģējot uz katoļu baznīcas pārmetumiem, ministrs Gerhards atvainojās par nepacietību. Sarunā ar prāvestu Andri Kravali viņš norādījis, ka tajā brīdī pasākumu skatījis tikai no satiksmes drošības organizācijas viedokļa.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl