Zolitūdes traģēdija 21.11.13. – emocionāli smagākie brīži

2 komentāri

Tieši pirms trim gadiem, 21. novembrī, plkst. 16.21 Maxima lielveikalā Zolitūdē atskan signalizācija. Diemžēl lielākā daļa veikala darbinieku un apmeklētāju ignorē signālu. Trauksmes zvans ar pārtraukumiem nepielūdzami vēsta par tuvojošos traģēdiju. Līdz plkst. 17.41 iebrūk lielveikala jumts, uzgāžoties uz veikalā esošo cilvēku galvām. Sekoja vēl divi iebrukumi, kas kopumā paņēma 54 cilvēku dzīvības.

Traģēdiju, kas notika pirms diviem gadiem, Latvija nekad neaizmirsīs, lai nepieļautu, ka tamlīdzīga katastrofa vēl kādreiz atkārtojas.

 

Melnā ceturtdiena 21.11.2013.!

TOP komentāri

 • Paparde
  +4 +4 0

  Paparde

  Latvija nekad neaizmirsīs? Varas gaiteņos un tiesu pilīs, liekas, viss ir jau aizmirsts. Būvnieki dzīvo, cepures kuldami un saņem valsts pasūtījumus...
 • Zinta
  +1 +1 0

  Zinta

  ĻOTI ĻOTI BĒDĪGI ...LĪDZJŪTĪBA TUVIENIEKIEM,un VISIEM PIEDERĪGAJIEM...ES VARU TEIKT KA ARĪ MUMS NEATKARĪGAJIEM ĻOTI ŽĒL PĀRDZĪVOJAM VISA TAUTA!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl