Komentāri

Šajā rītā glābšanas dienestā atskanējusi satraucoša ziņa. Latvijas Zinātņu akadēmijas 7. stāvā izcēlies bīstams ugunsgrēks – iespējams, cietuši vairāki cilvēki.

Agrā piektdienas rītā pie Latvijas Zinātņu akadēmijas bija vērojama pamatīga rosība. Neskaitāmi ugunsdzēsēji, glābēju automobiļi un vairākas policijas patruļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīri ritināja šļūtenes, rāpās pa kāpnēm un steigšus devās gan augstceltnē, gan ārā no tās. Šo rosību no malas vēroja no ēkas evakuētie cilvēki.

To, ka šajā reizē uztraukumam nav pamata, apstiprina arī glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks.

Ugunsdzēsēju pārstāvis skaidro, ka šādas mācības notiek vairākas reizes gadā. Katrā Rīgas priekšpilsētā tiek izvēlēti sabiedriski svarīgi vai no ugunsdzēsēju skatpunkta sarežģīti objekti.

Kopumā mācības izdevušās, un glābēji veiksmīgi atsvaidzinājuši zināšanas par darba īpatnībām šajā un līdzīgos objektos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl