2 komentāri

”Protams šī frāze, ”Jāierauj” nāca neapzināti pēc garās darba dienas saeimā. Tagad jau tā ir folklorizējusies. Prieks, ka Latvijas uzņēmēji spēj ātri noreaģēt uz konkrēto situāciju un jau nākamajā rītā spēj piedāvāt risinājumus jaunai produktu līnijai. Tas, manuprāt, ir ļoti apsveicami, jo tas, ka uzņēmēji ir gatavi ātri reaģēt uz tirgus vajadzībām, liecina tikai to, ka uzņēmēji spējīgi to darīt ļoti labi,” saņemot dāvanā priekšautu ar uzrakstu ”jāierauj” teica Raimonds Vējonis.

Raimonds Vējonis Latvijas Tekstila vadītājam Oskaram Polmanim pretī dāvināja ūdens pudeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tuvojās Līgo un Jāņu diena, būs daudz brīvdienu. Manu teicienu var tulkot dažādi, bet šajā konkrētajā situācijā tas bija stāstīts par ūdeni. Tāpēc es gribētu dāvināt Jums šo pudeli. Un visiem pārējiem teikt, lai kā mēs lustējamies Jāņos lustīgi, lai laiks būtu labs. Tomēr vienmēr būsim atbildīgi, būsim atbildīgi par sevi un citiem. Ja esi dzēris nevajag sēsties pie stūres,” vēlot visiem mierīgus un gaišus Jāņus, teica Vējonis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl