VIDEO: Vālodzēs sumina 104 gadu jubilāri Emmas tanti

Komentāri

Cienījamo 104 gadu jubileju trešdien svin Emmas tante no Vālodzēm tepat Rīgas pievārtē. Sagadot viesus, viņa dzied.

Emmai Bērziņai patīk dziedāt, bet nesen senioru ballē viņa arī uzgrieza danci ar kādu staltu pensionāru. Neskatoties uz cienījamo vecumu, Emmas kundze joprojām ir aktīva – nesenā aizraušanās bija likt puzles, veselas gleznas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirmgalvei arī patīk rosīties dārzā, bet viņas kompanjons ir runātīgais papagailis Bella. Vaicāta par savas ilgdzīvošanas un mundruma noslēpumu, Emmas kundze stāsta, ka tas esot kāds īpašs balzams.

Gaviļniece Emma Bērziņa:

Es tādu no rīta, kad ceļos augšā, un naktī, kad sāk kājas vilkt unsāpēt, un par nožēlu, vakarā, ejot gulēt, arī, ja man tās kājas velk. Jūs ziniet, kājas pampst un tirpst. Dakteris saka, no vienas tādas mazas mutītes nekas nav, vajag vairāk, bet es vairāk negribu, jo tad jau par narkomānu paliks!

Savu nākamo apaļu jubileju – 105 gadus – Emmas kundze nākamgad gatavojas svinēt Vālodzēs, vietējā klubā. Un tie būšot svētki visam ciematam.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl