VIDEO: ugunsnelaime Okupācijas muzejā; VUGD pārstāvis skaidro situāciju

Komentāri

Ugunsgrēkā, kas piektdien, 15. aprīlī, izcēlās Vecrīgā esošajā Okupācijas muzejā, cietušo nav, un pašlaik liesmas ir apdzēstas.

Ugunsnelaime izcēlās piektdien ap pulksten 11.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriežot pēc sākotnējās notikuma vietas apskates, ugunsgrēks varētu būt izcēlies elektroinstalācijas bojājumu dēļ, taču precīzus tā izcelšanās iemeslus izmeklēšanā skaidros Valsts policija.

VUGD pārstāvis Artūrs Putrālis LNT Ziņām skaidroja, ka, lai arī ugunsgrēks ir lokalizēts, VUGD turpina strādāt notikuma vietā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl