VIDEO: Skaties šeit! LNT Ziņas pulksten 20

Komentāri

Kā turpmākos četrus gadus strādās mūsu pašvaldības un vai tās strādās mūsu – iedzīvotāju – interesēs? LNT Ziņu reportieri seko līdzi vēlēšanu norisei, vēlētāju aktivitātei ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā.

Uldis Āboliņš ziņos par to kā līdz šai stundai vēlēšanās aizvadītas Kurzemē. Lielākā intriga Kurzemē – kas vadīs Liepāju un Ventspili?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citā Latvijas reģionā – Latgalē, šodien strādā Ivo Jurkāns. Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās līdz iecirkņiem Daugavpilī aizgāja vien 38% balsstiesīgo. Vai šoreiz būs vairāk?

Foto

Tomēr vēlēšanu laikā notikuši arī pārkāpumi, tos apkopojusi Dana Albrehta.

Vēlēšanu norisei Rīgā, Kongresu nama balsošanas iecirknī seko līdzi Gatis Suhoveckis. Balsošanas iecirkņi līdz plkst. 22 ir atvērti. Vēlēšanu intriga saglabājas.

Cik liela šoreiz bijusi balsotāju interese vēlēšanās piedalīties? Par par to vēsta Ieva Kalderauska.

Video: LNT Ziņas pulksten 20

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl