VIDEO: Jaunā gada svētku uguņošana un prezidenta uzruna

4 komentāri

Skaties.lv piedāvā iespēju skatīties Minstru prezidenta Māra Kučinska un Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunas Jaunajā gadā. Valsts augstāko amatpersonu uzrunām sekos Jaunā gada svētku uguņošana 11.novembra krastmalā.

Laimīgu Jauno gadu!

TOP komentāri

  • atrauga
  • x
  • Andžejs
    +1 +1 0

    Andžejs

    Prezidenta padomdevējs komunikācijas jautājumos šoreiz izgāzies pilnībā! Runa uzrakstīta slikti, ideja par sievas iesaisti nepamatota un uzfilmēts vēl sliktāk. Ja filmē ar divām kamerām, tad vēlams norādīt, kurā kamerā prezidentam jāskatās ... kopplāns slikts, gaismas uzliktas nepofesionāli, ēnas uz sejām utt. Diletanti strādā pie prezidenta!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl