VIDEO! Šādi glābēji metīsies palīgā tiem, kas būs neveiksmīgi peldējušies Līgosvētkos

Komentāri

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) un Valsts policija (VP) šodien informēja par drošību Līgosvētku laikā.

Glābēji, policisti un mediķi atgādināja par drošības un piesardzības pasākumiem svētku laikā un demonstrēja slīkstoša cilvēka glābšana un pirmās palīdzības sniegšanu. Līgosvētkus nereti cilvēki pavada pie ūdenstilpnēm. Pērn Līgo brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji vairākkārt steidzās palīgā cilvēkiem, kuriem peldoties bija notikusi nelaime – uz ūdens tika izglābti pieci cilvēki, kā arī tika izcelti četri noslīkušie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji ne tikai ieteica, kā sevi pasargāt, bet arī demonstrēja, kā pareizi sniegt pirmo palīdzību pēc slīkšanas.

Foto: slīcēju glābšanas paraugdemonstrējumi

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl