VIDEO: Rīgā gaidāmi vērienīgi ūdensvadu un kanalizācijas remonti

Komentāri

Vērienīgi ūdensvadu un kanalizācijas remonti šogad un nākamgad iecerēti Rīgā – liks liktas jaunas caurules, kā arī oderētas vecās.

Vecās čuguna caurules savu laiku jau ir nokalpojušas, tāpēc tās nākas remontēt vairākas reizes gadā. Tur, kur avārijas notiek visbiežāk, Rīgas ūdens plāno cauruļvadu rekonstrukciju. Kopumā šobrīd izstrādes stadijā ir ap 20 šādu rekonstrukcijas projektu, kuros tiks investēti 26 miljoni eiro. Remonti tiks uzsākti nākamgad. Rīgas ūdens gan atzīst, ka nomainīt Rīgā visu 1400 kilometrus garo ūdensvadu un tūkstoš kilometru garās kanalizācijas caurules nebūs iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērienīgi remontdarbi iecerēti arī šovasar. Piemēram, lielas neērtības radīs ūdensvada un kanalizācijas nomaiņa Brīvības ielā. Dažos posmos tiks izmantotas jaunas tehnoloģijas – kanalizācijas cauruļvadus nevis mainīs, bet oderēs.

Rīgas ūdens pārstāvis Artūrs Mucenieks LNT Ziņām skaidro, ka “kanalizācijas un ūdens vadu komunikācijas – tas ir ļoti dārgs projekts”.

Video

Plašāk par šo un citiem interesantiem tematiem – LNT Ziņās plkst. 20.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl