VIDEO: Rīgā ar pilnu sparu sākas Dziesmu un deju svētku kopmēģinājumi

Komentāri

Bērnu čalas, mēģinājumi un emocijas, kam līdzīgas neatrast – tā īsumā raksturojama gaidāmā jūlija nedēļa Rīgā, kad šeit sabrauks 38 tūkstoši skolēnu Dziesmu un deju svētku dalībnieku. Taču jau šajās dienās Rīgā sākušies pirmie mēģinājumi, un tā vien šķiet – bērni nemaz neskumst par vasaras pavadīšanu treniņos.  

Dziesmu un deju svētki sākušies! Vismaz šiem mazajiem dancotājiem, kuri Ķīpsalas hallē piedalās mēģinājumos. Top deju lielkoncerts Te mēs esam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķīpsalā šodien ieradās autobuss pēc autobusa, vezdami satrauktos dejotājus, kuru čalas pasniedzējas spēja pārkliegt vien ar pūlēm. Vairumam šie ir pirmie Dziesmu un Deju svētki, tāpēc arī emocijas plūst pāri malām.

Mūsdienīgajā uzvedumā piedalīsies 1700 dejotāju, bet lieluzņēmumā Daugavas stadionā dejos turpat 17 tūkstoši! Šis gads pulcē rekordlielu skaitu bērnu un jauniešu – 38 tūkstošus. Tas ir lielākais dalībnieku skaits visā svētku vēsturē. Tāpēc arī organizatori neslēpj, ka ir ne mazāk satraukušies kā paši bērni. 

Deju lielkoncerta mākslinieciskā vadītāja atceras karstumu, kas valdīja pirms pieciem gadiem, un cer, ka šogad jūlijs dejotājiem būs labvēlīgāks, reizē gan atzīstot – ja jāizvēlas starp karstumu un lietu, tad karstums tomēr ir vieglāk pārciešams.

Dziesmu un deju svētki Rīgā norisināsies no 6. līdz 12. jūlijam, kulmināciju sasniedzot svētdienas vakarā ar noslēguma koncertu Mežaparkā – Manā dziesmā Tu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl