6 komentāri

Drustu un Jaunpiebalgas pagasta iedzīvotāji izveidojuši video, kurā pievērš uzmanību lauku ceļu sliktajām stāvoklim bijušajā Cēsu rajonā, stādot ceļa posmā kartupeļus.

Pagastu iedzīvotāji apvienojušies domubiedru grupā ”P29” un akcentē, ka ceļš Vidzemes šoseja-Drusti-Jaunpiebalga pašlaik ir piemērots nevis auto un divriteņu satiksmei, bet gan izskatās pēc izvagota lauka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktīvisti norāda, ka šis ceļš ir dzīvības un saimnieciskā artērija Drustu pagasta iedzīvotājiem, pa kuru tie var nokļūt līdz vienīgajam apkārtnes bankomātam, aptiekai un benzīntankam. Pa to brauc skolu autobusi, uz tuvāko slimnīcu jāsteidz Jaunpiebalgas neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei, kā arī pasažierus jāved satiksmes autobusam Rīga-Jaunpiebalga-Rīga.

Izšķīdušajā ceļa posmā, kas redzams video, 13. marta vakarā iestiga starppilsētu autobuss. Tā šoferim spēkratu izdevās ”izšūpināt” no dubļiem, bet apkārtnē dzīvojošos, kuri ikdienā spiesti mērot šo ceļu, negadījums pamudināja paust neapmierinātību ar ceļa stāvokli. Video uzņemts 14. martā pēc tam, kad attiecīgajā ceļa posmā autoceļu uzturētājs bija veicis greiderēšanas darbus.

Foto: kadri no video

TOP komentāri

 • es
 • Hhh
  +4 +3 -1

  Hhh

  Tas nav piemājas celiņš, mīļumiņ. Vienīgais ceļš, kurš iet no Drustiem uz Jaunpiebalgu ( protams, var aizbrauky apkārt, kas ir +10km vairāk) . Saprotu,ka redzi māju, bet vai zināji,ka "lielo" ceļu malās ir mājas?
  Tu esi tik tipisks latvietis. Drausmas. Pats neko nedara, bet kad citi kaut ko dara tad "ak, stulbie cilvēki" . Aiziet, filmē savu piemājas ceļu. Uzspiedīšu like un share!
 • Edgars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl