VIDEO: piemin Otrā pasaules kara Ziemassvētku kaujas

Komentāri

Latvijā piemin Otrā pasaules kara Ziemassvētku kaujas. 1944. gadā tās risinājās Kurzemē, Lestenes apkārtnē. Jau par tradīciju ir kļuvusi kaujās kritušo piemiņa Lestenes baznīcā, kādreiz vienā no krāšņākajiem dievnamiem visā Latvijā.

Ziemassvētku kaujas Latvijas teritorijā ritējušas abos pasaules karos. Abas nosaukumu ieguvušas, jo risinājās gada klusākajā laikā. Tam vajadzētu paiet miera, nevis cīņu brīdim. Taču tā nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1944. gada cīņas tiek uzskatītas par vienām no traģiskākajām Nacistiskās Vācijas okupētās Latvijas vēsturē. Valsts likteni gan tās neizšķīra, taču cerības par neatkarību karavīru sirdīs vēl bija.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl