VIDEO: piemin Otrā pasaules kara Ziemassvētku kaujas

Komentāri

Latvijā piemin Otrā pasaules kara Ziemassvētku kaujas. 1944. gadā tās risinājās Kurzemē, Lestenes apkārtnē. Jau par tradīciju ir kļuvusi kaujās kritušo piemiņa Lestenes baznīcā, kādreiz vienā no krāšņākajiem dievnamiem visā Latvijā.

Ziemassvētku kaujas Latvijas teritorijā ritējušas abos pasaules karos. Abas nosaukumu ieguvušas, jo risinājās gada klusākajā laikā. Tam vajadzētu paiet miera, nevis cīņu brīdim. Taču tā nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1944. gada cīņas tiek uzskatītas par vienām no traģiskākajām Nacistiskās Vācijas okupētās Latvijas vēsturē. Valsts likteni gan tās neizšķīra, taču cerības par neatkarību karavīru sirdīs vēl bija.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl