VIDEO: Operators tika aizturēts brīdī, kad viņš filmēja skrejlapu

8 komentāri
VIDEO: Operators tika aizturēts brīdī, kad viņš filmēja skrejlapu
FOTO: Sergejs Medvedevs, TV3 Ziņas

TV3 Ziņu operatora Sergeja Medvedeva aizturēšana notika brīdī, kad viņš filmēja skrejlapu pie Krievijas vēstniecības. Videokadros, kurus iemūžinājis pats S. Medvedevs, redzams, ka starp mediju darbinieku un policistu izceļas vārdu apmaiņa.

”Jūs varat apsūdzēt manu rīcību prokuratūrā. Tagad jums ir jāizpilda visas mūsu prasības,” video dzirdams, kā likumsargu sanikno tas, ka operators apstrīd to, ka viņš būtu jāaiztur.

“Mēs filmējām tāpat kā visi – visu, kas piketā notika. Kad juriste Ieva Brante lika pie žoga lapiņas ar saukļiem, mēs to sākām filmēt, sekojām līdzi viņai un filmējām arī policijas aso vārdu pārmaiņu ar juristi. Tad es pagriezos, pamanīju, ka uz palodzes stāv lapiņa un to nofilmēju. Tad pienāca policists un teica, lai savācu lapiņu. Teicu, ka tā nav mana. Viņš to pacēla un uzlika man uz rokas, tad tā nokrita zemē. Man lika to pacelt, bet es atteicos, jo tā nebija mana,” stāsta operators Sergejs Medvedevs.

Iepriekš izskanēja ziņas, ka operators tika aizturēts, jo viņam it kā esot bijušas līdzi skrejlapas, taču šobrīd tiekot skaidroti lietas apstākļi.

Skaties video, kā notika aizturēšana! Plašāk par šo tematu – šā vakara TV3 Ziņās plkst 19.00!

8 komentāri