VIDEO: no Saeimas tribīnes kaunina deputātu Spolīti

Komentāri

Publiski kaunināts par Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadīšanu šodien Saeimā tika deputāts Veiko Spolītis.

No Saeimas tribīnes tika paziņots, ka deputātam izteikts rakstveida brīdinājums par deputāta ētikas kodeksa pārkāpšanu un tas tiks publicēts arī oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vitālijs Orlovs, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs (S)

Veiko Spolītis, vadot minēto komisiju, nav ievērojis Saeimas kārtības rulli, pirmkārt, Veiko Spolītis nav informējis komisijas locekļus par sēžu norisi un laiku.

Spolītis tiek vainots pie nekvalitatīvā Pretkorupcijas komisijas darba, kas noslēdzās bez rezultāta, proti, galaziņojuma pieņemšanas. Saeima pirms divām nedēļām arī aicināja Spolīti atmaksāt naudu, kas viņam maksāta par komisijas vadīšanu. Pats Spolītis šodien Saeimas sēdē nepiedalījās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl