VIDEO: nepalaid garām! Rīt Kuldīgā varēs vērot “lidojošās” zivis

1 komentārs
VIDEO: nepalaid garām! Rīt Kuldīgā varēs vērot “lidojošās” zivis
FOTO: LETA

Ik pavasari Kuldīgā, Ventas rumbā, lido zivis, kas raisa lielu cilvēku interesi. Tieši aprīlī Kuldīgu apmeklē vislielākais tūristu skaits, un šis gads nav izņēmums. Lidojošo zivju vērošana kulmināciju sasniegs rīt, kad pilsētā norisināsies pavasara palu šovs.

Katra Latvijas pilsēta tūristus pievilina ar savu stāstu. Kuldīgā tas ir stāsts par “lidojošajām” zivīm. Rudenī un pavasarī Ventas rumbu cenšas šķērsot tūkstošiem zivju un to lēkšana augšup pa ūdenskritumu ir iemīļota atrakcija, ko pilsēta izmanto tūristu piesaistīšanai.

Vimbas lekšana vērojama apmēram trīs, četras nedēļas, un pašlaik tā faktiski sasniegusi kulmināciju. Pilsēta šo laiku izmanto, lai nu jau ar tradicionālo pasākumu ”Lido zivis Kuldīgā” sāktu tūrisma sezonu. Tomēr liela tūristu interese par “lidojošām” zivīm ir visu mēnesi – pašvaldībā lēš, ka aprīlī Ventas rumbu apmeklējuši ap 20 000 cilvēku.

Kuldīdznieki pamanījuši, ka lielāka zivju aktivitāte ir siltās un saulainās dienās. “Lidojošās zivis” piesaista ne vien cilvēku, bet arī putnu un pat bebru uzmanību.

Pasākums Lido zivis Kuldīgā norisināsies jau rīt.

Video

TOP komentāri

  • peliite
    0 0 0

    peliite

    zivis lido jau sen... vislielākais apmekletāju skaits ir Pilsētas svētkos...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl