VIDEO: nepalaid garām! Rīt Kuldīgā varēs vērot “lidojošās” zivis

1 komentārs

Ik pavasari Kuldīgā, Ventas rumbā, lido zivis, kas raisa lielu cilvēku interesi. Tieši aprīlī Kuldīgu apmeklē vislielākais tūristu skaits, un šis gads nav izņēmums. Lidojošo zivju vērošana kulmināciju sasniegs rīt, kad pilsētā norisināsies pavasara palu šovs.

Katra Latvijas pilsēta tūristus pievilina ar savu stāstu. Kuldīgā tas ir stāsts par “lidojošajām” zivīm. Rudenī un pavasarī Ventas rumbu cenšas šķērsot tūkstošiem zivju un to lēkšana augšup pa ūdenskritumu ir iemīļota atrakcija, ko pilsēta izmanto tūristu piesaistīšanai.

Vimbas lekšana vērojama apmēram trīs, četras nedēļas, un pašlaik tā faktiski sasniegusi kulmināciju. Pilsēta šo laiku izmanto, lai nu jau ar tradicionālo pasākumu ”Lido zivis Kuldīgā” sāktu tūrisma sezonu. Tomēr liela tūristu interese par “lidojošām” zivīm ir visu mēnesi – pašvaldībā lēš, ka aprīlī Ventas rumbu apmeklējuši ap 20 000 cilvēku.

Kuldīdznieki pamanījuši, ka lielāka zivju aktivitāte ir siltās un saulainās dienās. “Lidojošās zivis” piesaista ne vien cilvēku, bet arī putnu un pat bebru uzmanību.

Pasākums Lido zivis Kuldīgā norisināsies jau rīt.

Video

TOP komentāri

  • peliite
    0 0 0

    peliite

    zivis lido jau sen... vislielākais apmekletāju skaits ir Pilsētas svētkos...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl