VIDEO: nasks bebrs rosās pie Māras dīķa

Komentāri

Āgenskalnā, pie Māras dīķa, iemūžināts kāds īpaši nasks bebrs – viņš manīts, rosoties krastā, peldoties, mazgājoties un ēdot.

Zvēriņš diezgan ilgu laiku ļāvis sevi filmēt un nav baidījies no garāmgājējiem, kuri ik pa laikam apstājušies, lai vērotu amizanto skatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka pēc traģikomiskā incidenta Daugavpilī, kad nakts aizsegā kādam vīrietim uz ielas uzbruka agresīvs bebrs, bet glābšanas dienestu darbinieki sākumā vīrietim nenoticēja, bebriem pievērsta pastiprināta uzmanība.

Savukārt 2010. gada rudenī Māras dīķa bebrus turēja aizdomās aizdambējuma radīšanā Mārupītes caurtekā. Toreiz applūda plašas Pārdaugavas teritorijas.

Bebru iemūžināja raidījuma 900 sekundes moderators Tālis Eipurs.

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl