VIDEO: mūzikas skolotāji negrib būt “otrā šķira”

1 komentārs

Skaļāka un arī daudzskaitlīgāka protesta akcija šodien iepretim Ministru kabinetam izdevās mūzikas un mākslas skolu pedagogiem.

Viņi ir nemierā, ka palikuši ārpus jaunā pedagogu atalgojuma modeļa, proti, kamēr daļai vispārējo skolu skolotājiem algas plānots palielināt, viņiem tās paliks līdzšinējās. Skolotājus piketā atbalstīja arī mūzikas skolu audzēkņi, kuri kopā ar pedagogiem dziedāja un spēlēja instrumentus. “Mēs negribam būs otrā šķira,” vēstīja viens no plakātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kultūrizglītības skolotāji gaidīja, ka pie viņiem iznāks izglītības un zinātnes ministrs. Kāpēc Kārlis Šadurskis pie protestētājiem neatnāca un vai kultūrizglītības pedagogu algām nepieciešamie miljoni tiks atrasti, plašāk stāstīsim ziņās pulksten astoņos.

Video: skaudro situāciju skaidro Kultūras darbinieku arodbiedrību vadītājs un mūzikas pedagogi

Plašāk par šo un citiem svarīgiem tematiem – LNT Ziņās plkst. 20.00!

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Kulturas ministrijai , butu jamaksa , savu pedagogu algas ! Cel, buve , un pec daziem menesiem , jau bruk skursteni un t.t. Si damite , ko deve , par kulturas ministri , galigi izlaidusies !!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl