5 komentāri

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš izpelnījies pretrunīgu reakciju no cilvēkiem, kurus viņš minējis nupat iznākušajos memuāros. Daži noliedz grāmatā minēto, citi norāda uz paša Krūmiņa rīcību.

Grāmata ”Iļģuciema pašpuikas stāsti” nav par citiem, bet mani pašu, tā saka miljonārs un daudzu partiju dāsnais atbalstītājs Krūmiņš, kurš pašlaik ir arī aizdomās turētais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sāktā kriminālprocesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr viņa memuāros netrūkst arī spilgtu epitetu un stāstu par sabiedrībā atpazīstamām personām. Daudz kritizēti par oligarhiem dēvētie Ventspils mērs Aivars Lembergs un ekspolitiķis Andris Šķēle un viņu, kā raksta Krūmiņš, noziedzīgie grupējumi.

Foto: LNT

”Visi mani projekti tika bremzēti, tika neizskatīti, es nevarēju attīstīties. Šie divi kungi – Lembergs un Šķēle – ir tie, kuri mani bremzēja,” stāsta Krūmiņš.

”Viņi izmantoja Latvijas valsti, lai iegūtu bagātību sev, padarot tautu nabadzīgu. Ko viņi ir uzbūvējuši valstij? Pilnīgi neko!” norāda Krūmiņš. Grāmatā arī minēts: ”Bet, ja runājam par Lembergu… Kā tikai viņš nav saukts: par Napoleonu, Hūti, Hercogu, bet, manā skatījumā, viņš ir vienkārši bandīts (..).”

Ar Krūmiņa atklāsmēm pirmdien iepazinās arī Lembergs.

”Juļčiks jau vienmēr ir bijis tāds ekstravagants personāžs, un viņš ir šausmīgi pārdzīvojis, ka es atteicos kalpot viņa interesēm. Viņš plātījās, ka viņam ir nopirkta prokuratūra un Valsts ieņēmumu dienests, un Vides pārvalde. Un brīžiem tā arī izskatījās. Kad es biju pie viņa terminālī, pirms gadiem 15, tur no vienas caurules tecēja šķidrums. Es viņam jautāju: ”Juļčik, kas tev tek?” Viņš saka: ”Nu benzīns.” Jūs saprotiet, ko nozīmē, ka benzīns tek terminālī? Es prasu, kā tas var būt. Viņš saka: ”Ai, zini, man ugunsdzēsēji, Vides dienests nopirkts utt.” Tas ir viņa skats uz dzīvi, viņš domā, ka, ja viņam nauda kabatā, tad visai pasaulei viņam jāpakļaujas,” vērtēja Lembergs.

Foto: LNT

Tāpat grāmatā rakstīts, ka ”Bārda” – šī nereti tiek izmantota kā Šķēles iesauka – vēlējies no Krūmiņa izdabūt kukuli divu miljonu dolāru apmērā par termināļa būvniecību Kundziņsalā.

”Esmu jau komentējis šos nepatiesos apgalvojumus. Ar Krūmiņa kungu nekādu attiecību man nav bijis, vien atteikums viņam pirms Tautas partijas dibināšanas pieņemt naudu. Naudu, ar kuras palīdzību viņš “visas lietas” parasti sakārtojot. Visu labu, Andris Šķēle,” tā telefona īsziņā komentēja Šķēle.

TOP komentāri

 • Jautājums
  +3 +3 0

  Jautājums

  Un kur var nopirk šo gŗāmatu?
  Vai arī viņa ir nenormāli slepena, jo internetā nevar atrast nevienu norādi, kur viņu var iegādāties, visur tikai apraksts par prezentāciju.
  Varbūt kāds var palīdzēt un padalīties ar info, kur var iegādāties?
 • nezinātāja
  +2 +2 0

  nezinātāja

  Patiešām, kur tad var iegādāties, vai arī mirstošajiem nav lemts to izlasīt, tad tā domāta vien atsevišķi izredzētam lasītāju lokam?
 • Būs
  0 0 0

  Būs

  Grāmata tika pārdota J. Rozes grāmatnīcās no 15. Decembra. Uz doto momentu tās jau ir izpirktas, bet papildus kopijas apgrozījumā būšot Janvārī...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl