VIDEO! Mārtiņš Bondars gaidāmajās vēlēšanās sola nopietnu konkurenci Nilam Ušakovam

5 komentāri

Mājienus par to, ka ”Latvijas Reģionu apvienības” (LRA) redzamākais politiķis, Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars, varētu pretendēt uz Rīgas domes priekšsēdētāja amatu, intervijās jau devis Edgars Jaunups – bijušais ”Vienotības” politiķis, tagad partijas ”Latvijas attīstībai” (LA) valdes loceklis.

Kā ticamākais LA mēra kandidāts tiek minēts bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce, bet kā viņa sabiedrotais – LRA mēra kandidāts Bondars.

Vaicāts par iespējām kandidēt, pats Bondars vēl atbild izvairīgi, lai gan liek noprast, ka pašreizējam Rīgas mēram Nilam Ušakovam konkurence būs.

Mārtiņš Bondars, Saeimas deputāts (LRA):
Ušakovam parādīsies konkurenti. Jāpagaida mēnesis vai divi, un visi nosauks savus kandidātus. Katrā ziņā varu ar pilnu pārliecību teikt, ka LRA noliks sarakstu, kas būs konkurētspējīgs ar Nilu Ušakovu.

SKDS aptaujas liecina, ka Ušakova pārstāvētā ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai” apvienība var cerēt uz 42% rīdzinieku balsīm, tāpēc Bondars paļaujas uz t.s. ”latvisko” partiju spēju saliedēties un vēlēšanās kopā iegūt vairākumu.

“Vienotība” Rīgas mēra amatam jau izvirzījusi deputātu Vilni Ķirsi, Zaļo un zemnieku savienība apsver Viesturu Silenieku, bet Nacionālā apvienība varētu kandidēt ar iepriekšējo vēlēšanu veiksmi – Baibu Broku.

Pašvaldību vēlēšanas visā Latvijā norisināsies 3. jūnijā.

Foto: Mārtiņš Bondars

5 komentāri