VIDEO: Loginovs apsūdzības neatzīst: “Izmaksājām dalības maksu savā organizācijā!”

0 Komentāru
VIDEO: Loginovs apsūdzības neatzīst: “Izmaksājām dalības maksu savā organizācijā!”
LETA

Rīgas brīvostas pārvaldnieks un viņa vietnieks savu vainu viņiem inkriminētajos noziegumos neatzīst.

Šodien Tiesa sāka izskatīt krimināllietu, kurā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas, apsūdzēti Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs un viņa vietnieks Aigars Pečaks.

Prokurors, nolasot apsūdzību, skaidroja, ka Loginovs veica prettiesiskus ziedojumus, kā arī izdeva prettiesiskus rīkojumus par prēmiju izmaksu, vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā. Tādas pašas darbības tiek inkriminētas arī Pečakam par summu – vairāk nekā 378 tūkstoši eiro. Valsts apsūdzības uzturētāji šīs darbības traktē kā darījumus.

Prokurors Artis Kļaviņš norādīja: “Tas ir attiecībā par veiktajiem ziedojumiem Liepājas jūrniecības koledžai, attiecīgi cik nu katrs parakstīja kādus rīkojumus par veiktajām prēmijām. Ja lieta ir nosūtīta uz tiesu, tātad es, kā apsūdzības uzturētājs, pierādījumus esmu uzskatījis par pietiekamiem”.

Pēc apsūdzības nolasīšanas Loginovs norādīja, ka savu vainu neatzīst, kā arī neatzīst kompensācijas pieteikumu. Arī viņa vietnieks Pečaks vainu sev inkriminētajos noziegumos neatzina.

Foto

Loginovs sacīja: “Mēs izmaksājām dalības maksu savā organizācijā, kurā mēs piedalāmies tieši tāpat kā visās citās. Liepājas koledžā mums bija darījums, mēs viņiem ieskaitījām naudu, viņi mums apmāca darbiniekus”.

Aizdomīgi darījumi Rīgas brīvostā tika atklāti pēc Valsts kontroles revīzijas, taču brīvostas valde sevi par cietušo neatzīst.
Nākamā sēdē notiks pēc divām nedēļām – 6. oktobrī.

Video

0 Komentāru